Pakalpojumi

Frēzēšana

Frēzēšana ir viens no populārākajiem metāla apstrādes veidiem, kuru mūsu uzņēmuma speciālisti plaši pielieto praksē.
Mūsu speciālistiem ir liela frēzēšanas darbu pieredze, viņi pārvalda metāla apstrādes pamattehnoloģijas un pārzina speciālos jaunākos virzienus. 


Frēzēšanas darbu īpatnības
Frēzēšanas darbu princips ir šāds: uz metāla sagatavi iedarbojas ar speciālu griezējinstrumentu – frēzi, kas virzās frēzmašīnas padeves virzienā. Tā rezultātā tiek nogriezta materiāla kārta, kura pēc tam tiek novākta (ir iespējama skaidu atkārtota izmantošana pēc pārkausēšanas).

Фрезерные работы  Фрезерные работы  Фрезерные работы

Hidrocilindri

Hidrocilindri - ir tehniski sarežģīti izstrādājumi, kurus izmanto kravas automobiļu, pašizgāzēju, autoceltņu, traktoru, buldozeru un blīvētāju veltņu konstrukcijā, kā arī citai tehnikai. Izvēloties hidrocilindru, jāpievērš uzmanība galvenajam tehniskajam rādītājam – nominālā spiediena līmenim, turklāt nedrīkst aizmirst, ka noteicošie ir darba režīmi ar maksimālo un pīķa spiedienu.

Изготовление гидроцилиндров  Изготовление гидроцилиндров Изготовление гидроцилиндров

Metināšana

Metināšanas darbi ieguva popularitāti, pateicoties to plašam pielietojumam tautsaimniecībā. Bez metināšanas darbiem nevar iztikt daudzas rūpniecības nozares, piemēram, kuģu būvniecība, automobiļu rūpniecība, aviācijas un kosmiskā rūpniecība, lauksaimniecības mašīnu būvniecība u.c. .

Metināšanas darbu veikšanai uzņēmumam „Severnij tehnopark” ir savs metināšanas un montāžas iecirknis, kas ir nokomplektēts ar moderniem metināšanas aparātiem. Tie ir šādi:
  • pusautomāts metināšanai ar elektroloku;
  • pusautomāts metināšanai ar elektroloku argona vidē;
  • TIG metināšanas iekārta ar līdzstrāvas/maiņstrāvas izeju;
  • metināšanas pusautomāts;
  • metināšanas automāts.
Šīs iekārtas ļauj mūsu uzņēmumam veikt metināšanas un montāžas darbus, kā arī īsā laikā izgatavot pēc pasūtījuma vissarežģītākās augstas kvalitātes metāla konstrukcijas ar pieņemamām metināšanas darbu izmaksām.
Сварочные работы Сварочные работы Сварочные работы 

Virpošana

Virpošana ir detaļu apstrāde ar mērķi pārvērst tās no parastām metāla sagatavēm par nepieciešamās konstrukcijas dažādu mehānismu rezerves daļām. Virpošanas procesi notiek, izmantojot virpas un virpošanas instrumentus. Galvenā atšķirība starp virpotāju un frēzētāju ir tāda, ka virpotājam kustās pati detaļa, kā rezultātā tā tiek izvirpota nepieciešamajā veidā. Savukārt frēzētāja darbs ar frēzi ietver tieši griezējinstrumenta darbu. Šajā gadījumā tā ir daudzasmeņu frēze.

Virpošanas procesa pamatā ir liekā metāla noņemšana no sagataves un izgatavojamās detaļas apstrāde atbilstoši nepieciešamajiem parametriem vai virsmas tipam. Virpas standarta produkcija ietver dažādu rotējošas kustības veicošu mehānismu daļas un detaļas. Jaunākās apstrādes tehnoloģijas ļauj izvirpot pilnīgi visu veidu detaļas, vienlaicīgi izmantojot frēzi. Tieši šīs novatoriskās iekārtas ir aprīkotas ar ciparu programmas vadības sistēmu.

 Токарные работы Токарные работы Токарные работы